روزهای تاریک.روشن.
 
قالب وبلاگ

روزی که میخواستم شناسنامه مو عکس دار کنم ، وقتی رسیدیم اونجا که ته شهر بود و ظهر گرما بود و خیلی مسائل دیگه ، تازه فهمیدم که عکسهامو نیاوردم..

روزی که میخواستم گذرنامه بگیرم ، که ظهر گرما بود و از کله صبحش بیرون بودم و گشنه و تشنه و شهرغریب ، فهمیدم که شناسنامه مو همرام نبردم..

روزی که شناسنامه مو بردم تا کارهای گذرنامه رو انجام بدم ، که وسطهای روز بود و من زیاد بداخلاق نبودم و تازه از امتحان اومده بودم و  میخواستم زودی برم خونه به کارهای دیگه م برسم ، وقتی نوبتم شد فهمیدم که با اینکه 1359/8/26 بدنیا اومدم ولی پدر مادر من چون از پشت کوه اومده بودن و تهران هم دهاتی ترین جای ایران بوده ، شناسنامه من 1359/1/1 صادر شده  ، نه 1359/9/1 ...اصلا هم فکر نکنین که اون یک اولی 9 هست ها ! امکان نداره حتما  8 ماه قبل ازینکه بدنیا بیام واسم روز دقیق تولدم ذکر شده و شناسنامه صادر شده نه ماه نهم که میشه چهار روز بعد از تولدم ... و اصلا هم ربطی به خط اون اقاهه که شناسنامه منو صادر کرده نداره و هیچ راهی وجود نداره که اون یک ، نه باشه نه یک باشه !!!!!

همه به ما که میرسن وظیفه شناس و ملالغتی میشن ..

**

ازونجایی که توسط دنیای رنگارنگ به بازی حساسیتهای کوچک دعوت شدم ، بدینوسیله اعلام میدارم که در پست بعدی حتما به این امر مهم میپردازم ، دونت وری...بهرحال شما هم باید از حساسیتهای کوچک من باخبر باشین ..

**

ازونجایی که یه استقلالی و یه سپاهانی و سه چهارنفر بی رگ و بی تفاوت به پرسپولیس و قلب شیر و  شاید هم یه پرسپولیسیی که فکر کنم مریم باشه ، اینجا رو میخونن ، باید خوشحالی و ناراحتی خودمو از بازگشت قلب شیر ابراز بدارم...و بسی بسی بسی نگران او هستم که بلاخره امسال دیگه هر جور شده حتما اون روی تماشاچیهای ایران رو هم میبینه و میفهمه که وقتی صحبت از خانواده و خواهر و مادر و زن و بچه مربی توی ورزشگاه میشه یعنی چی...دلم نمیخواست که اقای جنتلمنگ برگرده چون دلم نمیخواست اون تصویری که از طرفدارهای ایرانی داره و اون تصویری که طرفدارها ازش دارن خراب بشه...اما خب نشد که بشه...بهرحال باز ما باید سر هر بازی علاوه بر خون جگری که میخوریم نگران گوشهای اقای جنتلمنگ باشیم که مبادا حرفهای بد بد بشنوه و دیگه ما رو دوست نداشته باشه...نگران دستهای پشت پرده و زیر پرده و همه جای پرده هم باید باشیم هرچند بعضی ها از تیم رفتن اما سایه شون هست ...

اینجاس که اقای همسر میگه زنها رو چه به تفسیر فوتبال  و من هم میگم خیلی چی ها ...

[ دوشنبه ۱٧ تیر ۱۳۸٧ ] [ ۱٢:۱٩ ‎ب.ظ ] [ ]
.: Weblog Themes By Pichak :.

  • انصاری
  • پی سی سون
  • ضایعات